Филтри -

Електрични палетари Linde од Германија

Резултати од пребарување: 142 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

142 огласа: Електрични палетари Linde од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 2.96 м
Година 2011 Километража 3052 м/ч Сила
Германија, Dortmund
електричен палетар Linde MT12-1131 електричен палетар Linde MT12-1131 електричен палетар Linde MT12-1131
3
Контактирајте го продавачот
1.420 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 72 м/ч Сила
Германија, Cologne
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
електричен палетар Linde MT15C-1131 електричен палетар Linde MT15C-1131 електричен палетар Linde MT15C-1131
3
Контактирајте го продавачот
1.480 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
6.650 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 2023 Километража 9 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.3 м
Година 2015 Километража 161 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 1141 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.4 м
Година 2017 Километража 2109 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.890 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.68 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 1218 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 5119 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Носивост 1900 кг Гориво електро Должина на вилушка 0.98 м
Година 2009 Километража 1139 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.25 м
Година 2016 Километража 6292 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.150 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 4849 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 2300 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 1007 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Носивост 2800 кг Гориво електро Висина на подигање 0.38 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2024 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 500 кг Гориво електро
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2019 Километража 4768 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
5.350 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 2.4 м
Година 2022 Километража 1248 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 2.4 м
Година 2019 Километража 8808 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.350 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 2.4 м
Година 2019 Километража 5822 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 2809 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 2.4 м
Година 2021 Километража 4219 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 2.4 м
Година 2018 Километража 7881 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 2.4 м
Година 2018 Километража 7995 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 500 кг Гориво електро
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 2986 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 142 огласа
Прикажи