Филтри -

Електрични палетари Linde од Италија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Електрични палетари Linde од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2015 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2022 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2022 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2022 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.650 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2012 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2022 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2014 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2022 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2022 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2022 Километража Сила
Италија, Brescia
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се