Филтри -

Електрични палетари Linde од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Електрични палетари Linde од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.390 € PLN 6.000 PLN
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 2200 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
3.939 € PLN 17.000 PLN
Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 3400 м/ч Сила
Полска, B-stok
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.085 € PLN 9.000 PLN
Година 2017 Километража 1500 м/ч Сила
Полска, B-stok
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.151 м
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 2668 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се