Филтри -

Електрични палетари Linde од Шпанија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Електрични палетари Linde од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.300 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 2600 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 4086 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.100 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 1461 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
700 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 1549 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража 14643 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се