Филтри -

Електрични палетари Linde од Унгарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Електрични палетари Linde од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен палетар Linde CITI T05 V-3796 електричен палетар Linde CITI T05 V-3796 електричен палетар Linde CITI T05 V-3796
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 500 кг Висина на подигање -195 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
електричен палетар Linde T16 /360/ SHORT V-1978 електричен палетар Linde T16 /360/ SHORT V-1978 електричен палетар Linde T16 /360/ SHORT V-1978
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.195 м Должина на вилушка 1 м
Година 2005 Километража 1345 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.195 м Должина на вилушка 1500 м
Година Километража 3553 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
електричен палетар Linde T18 WIDE LONG   V-1468 електричен палетар Linde T18 WIDE LONG   V-1468 електричен палетар Linde T18 WIDE LONG   V-1468
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Висина на подигање 0.195 м Должина на вилушка 1800 м
Година Километража 1301 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Должина на вилушка 1.8 м
Година 1998 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се