Филтри -

Електрични палетари MB

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Електрични палетари MB

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг
Година 2018 Километража 8026 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)

Други марки во делот "Електрични палетари"

електричен палетар Multi-Trans Elektroplattformwagen MTP 3050 електричен палетар Multi-Trans Elektroplattformwagen MTP 3050 електричен палетар Multi-Trans Elektroplattformwagen MTP 3050
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 500 кг Гориво електро Брзина 13 км/ч
Година Километража Сила
Германија, Moosburg/Pfrombach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Висина на подигање 0.195 м Должина на вилушка 1800 м
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 1500 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Lokeren
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 1500 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Lokeren
аукција 500 €
Година 2016 Километража 4458 м/ч Сила
Холандија, Ede
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 1.000 €
Година 2007 Километража 15412 м/ч Сила
Холандија, Ede
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 131 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.6 м
Година 2020 Километража 4961 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.6 м
Година 2020 Километража 2489 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
аукција 1.000 €
Година 2004 Километража 19533 м/ч Сила
Холандија, Ede
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 50 €
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Drachten
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција аукција
Носивост 1000 кг Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 160 мм
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
750 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.21 м
Година 2012 Километража 7340 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
750 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.21 м
Година 2013 Километража 4596 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Forkliftonline
аукција 100 €
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Siebengewald
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
електричен палетар Jungheinrich ERE120 електричен палетар Jungheinrich ERE120 електричен палетар Jungheinrich ERE120
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2018 Километража 2590 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи