Филтри -

Електрични палетари Manitou

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Електрични палетари Manitou

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 663 м/ч Сила
Романија, Tihau
електричен палетар Manitou EP20 easy електричен палетар Manitou EP20 easy електричен палетар Manitou EP20 easy
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг
Година 2022 Километража 6 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
1.218 €
Година 2020 Километража Сила
Германија, Cloppenburg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се