Филтри -

Електрични палетари Noblelift

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Електрични палетари Noblelift

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен палетар Noblelift PTE15X електричен палетар Noblelift PTE15X електричен палетар Noblelift PTE15X
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.14 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м
Година 2022 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м
Година 2022 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Должина на вилушка 1150 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2020 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
електричен палетар Noblelift PTE15X електричен палетар Noblelift PTE15X електричен палетар Noblelift PTE15X
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се