Филтри -

Електрични палетари OM

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Електрични палетари OM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.650 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Brescia
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се