Филтри -

Електрични палетари Rocla

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Електрични палетари Rocla

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 187,60 € DKK 1.400 DKK
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2004 Километража Сила
Данска, Fyn

Други марки во делот "Електрични палетари"

Контактирајте го продавачот
11.990 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 40 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.979 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 4.35 м
Година 2018 Километража 752 м/ч Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 663 м/ч Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Носивост 1000 кг Висина на подигање 350 м
Година 1999 Километража Сила
Белгија, Marche-en-Famenne
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2017 Километража 4966 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
електричен палетар Linde T16L електричен палетар Linde T16L електричен палетар Linde T16L
3
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.63 м
Година 2018 Километража 12295 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
електричен палетар Toyota LPE200
1
Контактирајте го продавачот
4.677 € PLN 19.900 PLN
Година 2018 Километража 2665 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
3.972 € PLN 16.900 PLN
Гориво електро
Година 2018 Километража 2983 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
5.147 € PLN 21.900 PLN
Година 2021 Километража 2863 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 5410 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 137 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 5574 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 2.35 м
Година 2017 Километража 8699 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1 м
Година 2021 Километража 387 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 560 мм
Година 2016 Километража 361 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 150 €
Година 2014 Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Контактирајте го продавачот
2.250 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 160 мм
Година 2011 Километража 4243 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2010 Километража 3374 м/ч Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 150 €
Година Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Носивост 1600 кг
Година 2000 Километража Сила
Данска, Tølløse
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2010 Километража 2939 м/ч Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Носивост 2300 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 606 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
аукција 150 €
Година 2015 Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи