Филтри -

Електрични палетари Still од Германија

Резултати од пребарување: 290 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

290 огласа: Електрични палетари Still од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.980 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 5615 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
1.650 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 2818 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2019 Километража 1410 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен палетар Still EXU-S24/LIION
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2400 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 1543 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен палетар Still ECU-SF20 електричен палетар Still ECU-SF20 електричен палетар Still ECU-SF20
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 926 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен палетар Still ECU-SF20/BATT.NEU електричен палетар Still ECU-SF20/BATT.NEU електричен палетар Still ECU-SF20/BATT.NEU
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 25 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 306 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 422 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 1086 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2019 Километража 1185 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 4948 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 1138 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 1559 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 1653 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 544 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 321 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2019 Километража 336 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2200 кг Гориво електро
Година 2019 Километража 1616 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 3642 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 3464 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 3313 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 761 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 314 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 2843 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 1001 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 290 огласа
Прикажи
Претплати се