Филтри -

Електрични палетари Still од Холандија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Електрични палетари Still од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 2328 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2015 Километража 3139 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 5679 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2400 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 2055 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
аукција 100 €
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 500 мм
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
1.595 €
Носивост 1600 кг
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
1.995 €
Носивост 1600 кг
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
250 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.350 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Wijchen
електричен палетар Still EXU20 AC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Ширина на вилушки 560 мм
Година 2008 Километража 6864 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 560 мм
Година 2007 Километража 1807 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
нови електричен палетар Still EXU 16 нови електричен палетар Still EXU 16
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг
Година Километража Сила
Холандија, Hillegom
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 283 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Висина на подигање 0.65 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 892 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
350 €
Висина на подигање 0.3 м Должина на вилушка 0.61 м
Година Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.995 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.72 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 2305 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
3.295 €
Носивост 1500 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Hillegom
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се