Филтри -

Електрични палетари Still од Шпанија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Електрични палетари Still од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 2618 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.61 м Должина на вилушка 1.19 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2016 Километража 2669 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража 1268 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража 1632 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража 2287 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
1.600 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 2607 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 351 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 1039 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 6625 м/ч Сила
Шпанија, Amposta
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се