Филтри -

Електрични палетари Stöcklin

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Електрични палетари Stöcklin

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Ширина на вилушки 540 мм
Година 2014 Километража 5975 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се