Филтри -

Електрични палетари TOR Industries

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Електрични палетари TOR Industries

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.545 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Полска, Gdańsk
Tor-Industries Sp. z o.o.
Контактирајте го продавачот
1.822 € Со вклучен ДДВ
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Полска, Gdańsk
Tor-Industries Sp. z o.o.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се