Филтри -

Електрични палетари Toppy

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Електрични палетари Toppy

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Haaksbergen

Други марки во делот "Електрични палетари"

Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.8 м
Година 2018 Километража 1328 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1265 м/ч Сила
Франција, Senlis
електричен палетар BT LWE130  V-3153 електричен палетар BT LWE130  V-3153 електричен палетар BT LWE130  V-3153
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1300 кг Висина на подигање 0.195 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 1039 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2016 Километража 9861 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 700 мм
Година 2018 Километража 2751 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.8 м
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 2439 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.6 м
Година 2014 Километража 5134 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 3101 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2014 Километража 5103 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 351 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг
Година 2014 Километража 1119 м/ч Сила
Шпанија, Girona
електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 670 мм
Година 2018 Километража 2184 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
6.650 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 2023 Километража 15 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2800 кг Гориво електро
Година Километража 1440 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 1400 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Носивост 250 кг
Година 2022 Километража Сила
Франција, Serrières en Chautagne
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 1398 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
4.385 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 1199 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 1319 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
5.058 € RON 25.150 RON
Носивост 1500 кг Висина на подигање 0.21 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.754 € RON 23.630 RON
Носивост 1300 кг Висина на подигање 0.12 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи