Филтри -

Електрични палетари Toyota од Полска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Електрични палетари Toyota од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.364 € PLN 31.900 PLN
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 2730 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
4.363 € PLN 18.900 PLN
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2865 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
3.440 € PLN 14.900 PLN
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1117 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
1.593 € PLN 6.900 PLN
Носивост 1300 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 618 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
7.133 € PLN 30.900 PLN
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 4044 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
6.210 € PLN 26.900 PLN
Носивост 2500 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 3214 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
4.363 € PLN 18.900 PLN
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 3107 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
4.132 € PLN 17.900 PLN
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2958 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
4.363 € PLN 18.900 PLN
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 2 м
Година 2018 Километража 821 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
1.593 € PLN 6.900 PLN
Носивост 1300 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 740 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
3.671 € PLN 15.900 PLN
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 978 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
електричен палетар Toyota LWE180 електричен палетар Toyota LWE180 електричен палетар Toyota LWE180
3
Контактирајте го продавачот
4.363 € PLN 18.900 PLN
Носивост 1800 кг Должина на вилушка 2 м
Година 2018 Километража 813 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
3.209 € PLN 13.900 PLN
Носивост 1400 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 2536 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
електричен палетар Toyota LWE130 LION електричен палетар Toyota LWE130 LION електричен палетар Toyota LWE130 LION
3
Контактирајте го продавачот
3.001 € PLN 13.000 PLN
Носивост 1300 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 163 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се