Филтри -

Електрични палетари UniCarriers

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Електрични палетари UniCarriers

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг
Година 2016 Километража 1574 м/ч Сила
Шпанија, Valencia
Контактирајте го продавачот
аукција 800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг
Година 2016 Километража 1647 м/ч Сила
Шпанија, Valencia
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина на вилушка 1.21 м
Година Километража 1127 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Ширина на вилушки 570 мм
Година 2018 Километража 1802 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
3.129 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.151 м
Година 2015 Километража Сила
Полска, Białystok
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се