Филтри -

Електрични палетари Yale од Белгија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Електрични палетари Yale од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 3.3 м
Година 2012 Километража 775 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Носивост 2200 кг Гориво електро Висина на подигање 5.5 м
Година 2013 Километража 18592 м/ч Сила
Белгија, AALST
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 828 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 4244 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 1193 м/ч Сила
Белгија, AALST
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се