Филтри -

Електрични палетари од Данска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Електрични палетари од Данска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
електричен палетар Linde D12SP/133 електричен палетар Linde D12SP/133 електричен палетар Linde D12SP/133
3
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Висина на подигање 2424 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2017 Километража 4392 м/ч Сила
Данска, Dania
електричен палетар Linde T25SP/131-07 електричен палетар Linde T25SP/131-07 електричен палетар Linde T25SP/131-07
3
Контактирајте го продавачот
2.050 €
Висина на подигање 210 м Должина на вилушка 2400 м
Година 2019 Километража 3350 м/ч Сила
Данска, Dania
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
електричен палетар Linde T16/1152 електричен палетар Linde T16/1152 електричен палетар Linde T16/1152
3
Контактирајте го продавачот
1.150 €
Висина на подигање 210 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2018 Километража Сила
Данска, Dania
Контактирајте го продавачот
аукција 187,60 € DKK 1.400 DKK
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2004 Километража Сила
Данска, Fyn

Огласи од други земји во делот "Електрични палетари"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 5797 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 816 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 142 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 246 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 3904 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 2059 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
660 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
1.600 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 2023 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 1415 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 515 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.16 м
Година 2012 Километража 1710 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
1.300 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 828 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 2112 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 4157 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 1749 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2014 Километража Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 1904 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 2019 Километража 1041 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 2019 Километража Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 1193 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 1386 м/ч Сила
Белгија, AALST
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи