Филтри -

Електрични палетари од Германија

Резултати од пребарување: 598 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

598 огласа: Електрични палетари од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен палетар Jungheinrich ERE 22G
1
Контактирајте го продавачот
1.100 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.22 м
Година 2004 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
Контактирајте го продавачот
22.980 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 5615 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1551 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 04/2021 Километража 40 м/ч Сила
Германија, Hennigsdorf bei (Berlin)
Контактирајте го продавачот
1.650 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 2818 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.4 м
Година 2012 Километража 10356 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг
Година 2013 Километража 3067 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 419 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 161 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
аукција 500 €
Година 2023 Километража Сила
Германија, Obertraubling
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.495 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 2878 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.689 € Со вклучен ДДВ
Висина на подигање 3 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 312 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
950 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Должина на вилушка 1150 м Брзина 4.5 км/ч
Година 06/2022 Километража Сила
Германија, Hiddenhausen
Контактирајте го продавачот
4.190 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.9 м Ширина на вилушки 660 мм
Година 2022 Километража 30 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
3.650 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро Должина на вилушка 2.4 м
Година 2017 Километража 2168 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 2520 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2019 Километража 1410 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен палетар Still EXU-S24/LIION
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2400 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 1543 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен палетар Still ECU-SF20 електричен палетар Still ECU-SF20 електричен палетар Still ECU-SF20
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 926 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен палетар Still ECU-SF20/BATT.NEU електричен палетар Still ECU-SF20/BATT.NEU електричен палетар Still ECU-SF20/BATT.NEU
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 25 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 306 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 422 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 1086 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU електричен палетар Still EXU16/BATT.NEU
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2019 Километража 1185 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 598 огласа
Прикажи
Претплати се