Филтри -

Електрични палетари од Полска

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Електрични палетари од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен палетар Still FS-X 33 електричен палетар Still FS-X 33 електричен палетар Still FS-X 33
3
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 1170 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
7.364 € PLN 31.900 PLN
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 2730 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
4.363 € PLN 18.900 PLN
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2865 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
3.440 € PLN 14.900 PLN
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1117 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
1.593 € PLN 6.900 PLN
Носивост 1300 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 618 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
електричен палетар Still EGV 16 електричен палетар Still EGV 16 електричен палетар Still EGV 16
3
Контактирајте го продавачот
1.731 € PLN 7.500 PLN
Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2004 Километража 2200 м/ч Сила
Полска, Andrychów
електричен палетар Still EXU 16 електричен палетар Still EXU 16 електричен палетар Still EXU 16
3
Контактирајте го продавачот
808 € PLN 3.500 PLN
Година 2011 Километража Сила
Полска, Andrychów
нови електричен палетар EP Equipment F4
1
Контактирајте го продавачот
923,40 € PLN 4.000 PLN
Висина на подигање 0.15 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Andrychów
електричен палетар Jungheinrich EJE 116 електричен палетар Jungheinrich EJE 116 електричен палетар Jungheinrich EJE 116
3
Контактирајте го продавачот
646,40 € PLN 2.800 PLN
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2007 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
1.385 € PLN 6.000 PLN
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 2200 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
7.133 € PLN 30.900 PLN
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 4044 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
7.734 € PLN 33.500 PLN
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.125 м Должина на вилушка 1.15 м Брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
1.545 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Полска, Gdańsk
Tor-Industries Sp. z o.o.
Контактирајте го продавачот
1.822 € Со вклучен ДДВ
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Полска, Gdańsk
Tor-Industries Sp. z o.o.
Контактирајте го продавачот
6.210 € PLN 26.900 PLN
Носивост 2500 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 3214 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
4.363 € PLN 18.900 PLN
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 3107 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
4.132 € PLN 17.900 PLN
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2958 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
4.363 € PLN 18.900 PLN
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 2 м
Година 2018 Километража 821 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
1.593 € PLN 6.900 PLN
Носивост 1300 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 740 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
3.878 € PLN 16.800 PLN
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.1 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Celiny
Контактирајте го продавачот
3.924 € PLN 17.000 PLN
Носивост 2500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2013 Километража 1556 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
3.671 € PLN 15.900 PLN
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 978 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
1.385 € PLN 5.999 PLN
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Полска, Radomsko
Контактирајте го продавачот
4.132 € PLN 17.900 PLN
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 5059 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
електричен палетар Toyota LWE180 електричен палетар Toyota LWE180 електричен палетар Toyota LWE180
3
Контактирајте го продавачот
4.363 € PLN 18.900 PLN
Носивост 1800 кг Должина на вилушка 2 м
Година 2018 Километража 813 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се