Филтри -

Електрични палетари од Португалија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Електрични палетари од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.300 €
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Португалија, Vila Nova Famalicão, Fradelos
Контактирајте го продавачот
аукција 350 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Сила
Португалија, 8400-607 Lagoa
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Португалија, Mirandela
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 1.15 м
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
електричен палетар
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Ширина на вилушки 685 мм
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
електричен палетар Transpaleta 1.5T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се