Филтри -

Електрични палетари од Шведска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Електрични палетари од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција аукција
Година 2009 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 98,05 € SEK 1.100 SEK
Година Километража Сила
Шведска, Halmstad
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција аукција
Носивост 1000 кг Висина на подигање 0.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
аукција аукција
Година 2009 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 338,70 € SEK 3.800 SEK
Гориво електро
Година 2010 Километража 50 м/ч Сила
Шведска, Örebro
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се