Филтри -

Електрични палетари од Украина

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Електрични палетари од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови електричен палетар Clark LWio15
1
Контактирајте го продавачот
1.999 US$ EUR ≈ 1.826 €
Висина на подигање 187 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
нови електричен палетар JAC CBD15
1
Контактирајте го продавачот
1.559 € UAH 63.000 UAH
Носивост 1500 кг Должина на вилушка 1115 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
електричен палетар Hyster P1.8 електричен палетар Hyster P1.8
2
Контактирајте го продавачот
2.100 US$ EUR ≈ 1.918 €
Година 2006 Километража 2 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
2.710 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 1545 м/ч Сила
Украина, с. Петропавлівська Борщагівка
Контактирајте го продавачот
3.552 € UAH 143.500 UAH
Година Километража Сила
Украина, Вишгород
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
4.050 € Без ДДВ
Носивост 2400 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 2474 м/ч Сила
Украина, с. Петропавлівська Борщагівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2019 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се