Филтри -

Електрични палетари од Унгарија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

16 огласа: Електрични палетари од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 2.38 м
Година 2007 Километража 1310 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Должина на вилушка 1.8 м
Година 1998 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Висина на подигање -190 м Должина на вилушка 2.5 м
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Висина на подигање 0.195 м Должина на вилушка 1800 м
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
електричен палетар Linde CITI T05   V-2832 електричен палетар Linde CITI T05   V-2832 електричен палетар Linde CITI T05   V-2832
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање -195 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2010 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање -195 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
електричен палетар Linde CITI one  V-3837 електричен палетар Linde CITI one  V-3837 електричен палетар Linde CITI one  V-3837
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање -195 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање -195 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 500 кг Гориво електро Висина на подигање -195 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 500 кг Гориво електро Висина на подигање -195 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
1.650 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.195 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 0.8 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.195 м Должина на вилушка 1500 м
Година Километража 3553 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
електричен палетар Linde T18 WIDE LONG  V-1468 електричен палетар Linde T18 WIDE LONG  V-1468 електричен палетар Linde T18 WIDE LONG  V-1468
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Висина на подигање 0.195 м Должина на вилушка 1800 м
Година Километража 1301 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
електричен палетар Linde T16 /360/ SHORT V-1978 електричен палетар Linde T16 /360/ SHORT V-1978 електричен палетар Linde T16 /360/ SHORT V-1978
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.195 м Должина на вилушка 1 м
Година 2005 Километража 1345 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
електричен палетар BT LWE130 V-3153 електричен палетар BT LWE130 V-3153 електричен палетар BT LWE130 V-3153
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1300 кг Висина на подигање 0.195 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи