Филтри -

Електрични вилушкари Carer

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Електрични вилушкари Carer

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
5.880 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.72 м
Година 2008 Километража 6310 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 6500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.1 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2007 Километража 2365 м/ч Сила
Италија, Beinette
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2008 Километража 3339 м/ч Сила
Холандија, Klundert
електричен вилушкар Carer NK15
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.6 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 9215 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
електричен вилушкар Carer Z85/750
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Должина на вилушка 1.6 м
Година 2023 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2007 Километража 7800 м/ч Сила
Италија, Cuneo
електричен вилушкар Carer R 700 електричен вилушкар Carer R 700 електричен вилушкар Carer R 700
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5000 м
Година 1991 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2009 Километража 900 м/ч Сила
Данска, Odder
електричен вилушкар Carer A80/900X
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина на вилушка 1 м
Година Километража 17298 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина на вилушка 1 м
Година Километража 13547 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина на вилушка 1 м
Година Километража 14743 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 629 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина на вилушка 1 м
Година Километража 15014 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина на вилушка 1 м
Година Километража 13027 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина на вилушка 1 м
Година Километража 15840 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 7389 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина на вилушка 1 м
Година Километража 13372 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Носивост 10000 кг Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража Сила
Полска, Radom
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи