Филтри -

Електрични вилушкари Doosan

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Електрични вилушкари Doosan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2016 Километража 7159 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Носивост 1510 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2012 Километража 5360 м/ч Сила
Белгија, AALST
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.240 € GBP 8.720 GBP
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.23 м
Година 2015 Километража 14739 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
8.928 € GBP 7.600 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.75 м
Година 2013 Километража 8539 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
12.890 € GBP 10.970 GBP
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.75 м
Година 2018 Километража 5162 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
12.890 € GBP 10.970 GBP
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.75 м
Година 2018 Километража 2865 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 5070 м/ч Сила
Холандија, Ede gld
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.01 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 6733 м/ч Сила
Холандија, Ede gld
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс Должина на вилушка 1.6 м
Година Километража 1191 м/ч Сила
Холандија, Ede gld
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 3.23 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 5236 м/ч Сила
Холандија, Ede gld
Контактирајте го продавачот
14.870 € GBP 12.660 GBP
Носивост 3000 кг Висина на подигање 6 м
Година 2017 Километража 5486 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.8 м
Година Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Nijkerkerveen
Контактирајте го продавачот
21.514 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2015 Километража 33 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2013 Километража Сила
Италија, CAMPOGALLIANO MO
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 7935 м/ч Сила
Холандија, Ede gld
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.71 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
7.600 € GBP 6.470 GBP
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.73 м
Година 2014 Километража 3196 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.71 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.71 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.71 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.71 м
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи