Филтри -

Електрични вилушкари Hangcha

Резултати од пребарување: 275 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

275 огласа: Електрични вилушкари Hangcha

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови електричен вилушкар Hangcha AE25
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.655 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
нови електричен вилушкар Hangcha XC18 нови електричен вилушкар Hangcha XC18 нови електричен вилушкар Hangcha XC18
3
Контактирајте го продавачот
29.114 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 6 м/ч Сила
Холандија, LAREN (GLD)
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 €
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража 19494 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Висина на подигање 4.5 м
Година 2024 Километража Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година Километража 1605 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
нови електричен вилушкар Hangcha XE30-i нови електричен вилушкар Hangcha XE30-i
2
Контактирајте го продавачот
30.127 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен вилушкар Hangcha XE30-i нови електричен вилушкар Hangcha XE30-i
2
Контактирајте го продавачот
29.139 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен вилушкар Hangcha AE35-I
1
Контактирајте го продавачот
33.891 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен вилушкар Hangcha AE30-I нови електричен вилушкар Hangcha AE30-I
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
35.537 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен вилушкар Hangcha XC25 нови електричен вилушкар Hangcha XC25
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
32.505 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
33.597 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен вилушкар Hangcha XE30-i нови електричен вилушкар Hangcha XE30-i
2
Контактирајте го продавачот
33.136 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен вилушкар Hangcha AE35-I нови електричен вилушкар Hangcha AE35-I
2
Контактирајте го продавачот
35.221 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен вилушкар Hangcha AE30-I нови електричен вилушкар Hangcha AE30-I
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
32.445 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен вилушкар Hangcha XE25 нови електричен вилушкар Hangcha XE25
2
Контактирајте го продавачот
27.138 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен вилушкар Hangcha XE30-i нови електричен вилушкар Hangcha XE30-i
2
Контактирајте го продавачот
34.764 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен вилушкар Hangcha XE30-i нови електричен вилушкар Hangcha XE30-i
2
Контактирајте го продавачот
31.755 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
33.597 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови електричен вилушкар Hangcha AE35-I нови електричен вилушкар Hangcha AE35-I
2
Контактирајте го продавачот
33.100 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
електричен вилушкар Hangcha CPD 35 -XD4-SI21
1
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2023 Километража 42 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 275 огласа
Прикажи
Претплати се