Филтри -

Електрични вилушкари Heli

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Електрични вилушкари Heli

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2006 Километража 3825 м/ч Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 11/2023 Километража Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
46.880 € PLN 199.900 PLN
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Mogilany
електричен вилушкар Heli CPD30G
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м
Година 2015 Километража 709 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови електричен вилушкар Heli CPD30 в наявності нови електричен вилушкар Heli CPD30 в наявності нови електричен вилушкар Heli CPD30 в наявності
3
Контактирајте го продавачот
26.800 US$ EUR ≈ 24.680 €
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.7 м
Година 2021 Километража 23 м/ч Сила
Украина, Kyiv
електричен вилушкар Heli CPD20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
електричен вилушкар Heli CPD30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
електричен вилушкар Heli CPD20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
електричен вилушкар Heli CPD35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
електричен вилушкар Heli CPD30
1
Контактирајте го продавачот
27.800 US$ EUR ≈ 25.610 €
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4700 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1600 мм Должина на вилушка 1.1 м
Година 2018 Километража 6878 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2018 Километража Сила
Полска, Karolina
Контактирајте го продавачот
27.560 € PLN 117.500 PLN
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Smolice
Контактирајте го продавачот
21.580 € PLN 92.000 PLN
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Smolice
Контактирајте го продавачот
33.020 € PLN 140.800 PLN
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 160 мм Висина на подигање 4.8 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 125 мм Брзина 19 км/ч
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Smolice
Контактирајте го продавачот
26.740 € PLN 114.000 PLN
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 90 мм Висина на подигање 5 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 100 мм Брзина 16 км/ч
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Smolice
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 8631 м/ч Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Контактирајте го продавачот
25.830 € HUF 10.000.000 HUF
Носивост 3500 кг Висина на подигање 6500 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража 12 м/ч Сила
Унгарија, Dunaföldvár
Контактирајте го продавачот
9.200 US$ EUR ≈ 8.474 €
Година 02/2020 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 4.7 м
Година Километража 2863 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година Километража 868 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
8.888 €
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Koszalin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Raamsdonksveer
електричен вилушкар Heli CPD30
1
Контактирајте го продавачот
26.800 US$ EUR ≈ 24.680 €
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4700 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 978 м/ч Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи