Филтри -

Електрични вилушкари Kalmar

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Електрични вилушкари Kalmar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2018 Километража 9548 м/ч Сила
Германија, Stuhr
аукција 1.003 € SEK 11.500 SEK
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1991 Километража 6491 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
електричен вилушкар Kalmar ECG60-6 електричен вилушкар Kalmar ECG60-6 електричен вилушкар Kalmar ECG60-6
3
Контактирајте го продавачот
30.800 €
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4250 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2015 Километража 9962 м/ч Сила
Данска, Dania
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2014 Километража 484 м/ч Сила
Данска, Odder
електричен вилушкар Kalmar ECF90-6 електричен вилушкар Kalmar ECF90-6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9000 кг Гориво електро Должина на вилушка 2.4 м
Година 2011 Километража 12000 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 0.15 м Ширина на вилушки 15 мм
Година 2002 Километража 6155 м/ч Сила
Холандија, Biddinghuizen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.08 м
Година 2018 Километража 370 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2002 Километража 5882 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража 96 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 2008 Километража 22892 м/ч Сила
Данска, Odder
електричен вилушкар Kalmar DCG120-6 електричен вилушкар Kalmar DCG120-6 електричен вилушкар Kalmar DCG120-6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2013 Километража 9500 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9000 кг
Година 2015 Километража 7622 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.53 м
Година 2019 Километража 180 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.77 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2019 Километража 1203 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.99 м Должина на вилушка 1.9 м
Година Километража 18912 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.17 м Должина на вилушка 1.8 м
Година Километража 13275 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 9843 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.08 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 1535 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
електричен вилушкар Kalmar ECF80-9
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво електро
Година 2010 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Носивост 9000 кг Гориво електро
Година 2000 Километража 6712 м/ч Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.22 м
Година 2021 Километража 70 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво електро
Година 2013 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 2017 Километража 6267 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2 м
Година 2010 Километража 3673 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2 м
Година 2010 Километража 8356 м/ч Сила
Данска, Odder
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи