Филтри -

Електрични вилушкари Still

Резултати од пребарување: 828 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

828 огласа: Електрични вилушкари Still

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1998 Километража 12894 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
14.300 €
Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1 м
Година Километража 5264 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.600 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 681 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
15.480 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.62 м
Година 2014 Километража 5926 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
8.280 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.67 м
Година 2011 Километража 13782 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2023 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.78 м
Година 2016 Километража 9229 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2023 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
44.630 € GBP 38.530 GBP
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.11 м
Година 2023 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2023 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2023 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.09 м
Година 2023 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.12 м
Година 2023 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
аукција 1.000 €
Година Километража Сила
Германија, Obertraubling
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.995 €
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.92 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1991 Километража 7000 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
4.995 €
Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 1 м
Година 1995 Километража 14000 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
16.250 €
Висина на подигање 3.16 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 7548 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
12.700 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година 2017 Километража 7956 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.98 м
Година 2018 Километража 10921 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
14.600 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.07 м
Година 2018 Километража 12139 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 80 мм
Година 2007 Километража Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
10.680 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2019 Километража 15412 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
електричен вилушкар Still RX60-25
1
Контактирајте го продавачот
14.700 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.04 м
Година 2017 Километража 6943 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2018 Километража 3168 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 2486 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 828 огласа
Прикажи
Претплати се