Филтри -

Електрични вилушкари Yale

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Електрични вилушкари Yale

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.560 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 1986 Километража 938 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.42 м
Година Километража 4838 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро Висина на подигање 4.92 м
Година 2012 Километража 2814 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Носивост 5500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.69 м
Година 2021 Километража 253 м/ч Сила
Белгија, AALST
електричен вилушкар Yale ERP25VL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2021 Километража Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2017 Километража 4765 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.21 м
Година 2010 Километража 5474 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.26 м
Година 2017 Километража 143 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.22 м
Година 1997 Километража 2068 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.33 м
Година 2015 Километража 2553 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2006 Километража 6961 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.86 м
Година 2002 Километража 4088 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Носивост 3000 кг Висина на подигање 49.15 м
Година 2017 Километража 6609 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 480 м Должина на вилушка 120 м
Година 2020 Километража 231 м/ч Сила
Романија, Dej
електричен вилушкар Yale ERP35VL Li-ion
1
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.91 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 7142 м/ч Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.91 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 5036 м/ч Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1800 мм Висина на подигање 6.25 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2013 Километража 2317 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.33 м
Година 2007 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2017 Километража 5231 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Гориво електро
Година 1984 Километража 8489 м/ч Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.1 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2018 Километража 10572 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2015 Километража 7284 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.8 м
Година 2021 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2018 Километража 11579 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.83 м Должина на вилушка 0.999 м
Година 2001 Километража 719 м/ч Сила
Холандија, 's-Heer Arendskerke
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се