Филтри -

Електрични влекачи PEFRA

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Електрични влекачи PEFRA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.999 €
Носивост 25000 кг
Година 2011 Километража 7300 м/ч Сила
Холандија, Sneek
електричен влекач PEFRA G11/1800  V-2123 електричен влекач PEFRA G11/1800  V-2123 електричен влекач PEFRA G11/1800  V-2123
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг
Година Километража 2575 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
6.350 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво електро
Година 2005 Километража 1885 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
9.350 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 2221 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се