Филтри -

Електрични влекачи Steinbock

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Електрични влекачи Steinbock

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен влекач Steinbock EFW 0,4 електричен влекач Steinbock EFW 0,4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 400 кг
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се