Филтри -

Електрични влекачи од Шпанија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Електрични влекачи од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
900 €
Носивост 4000 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 8700 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен влекач Jungheinrich EZS 350 XL
1
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Носивост 5000 кг Гориво електро
Година 2008 Километража 2502 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 25000 кг
Година 2006 Километража 21450 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг
Година 2014 Километража 5423 м/ч Сила
Шпанија, Villadolid
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг
Година 2014 Километража 2187 м/ч Сила
Шпанија, Villadolid
Контактирајте го продавачот
2.700 €
Носивост 3000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 2113 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен влекач Jungheinrich EZS 350 XL
1
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Носивост 5000 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 7229 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се