Филтри -

Колички за комисионирање Atlet

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Колички за комисионирање Atlet

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година 1998 Километража 5182 м/ч Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
1.859 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг
Година 2009 Километража Сила
Полска, Chmielów
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 7.8 м Ширина на вилушки 560 мм Капацитет на батерија 690 Ah
Година 2014 Километража 991 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се