Филтри -

Колички за комисионирање BT од Германија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Колички за комисионирање BT од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Носивост 2400 кг Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2013 Километража 1132 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
5.650 €
Носивост 2500 кг
Година 2017 Километража 4371 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.520 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 0.8 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2014 Километража 8064 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се