Филтри -

Колички за комисионирање Clark

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Колички за комисионирање Clark

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.799 €
Носивост 226 кг Висина на подигање 2.99 м Брзина 6.5 км/ч
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се