Филтри -

Колички за комисионирање Jungheinrich од Германија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Колички за комисионирање Jungheinrich од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 0.7 м
Година 2011 Километража Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
1.680 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража 13284 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.990 €
Носивост 2500 кг
Година 2013 Километража 9258 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 110 м Должина на вилушка 110 м
Година 06/2013 Километража 6700 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 3170 м/ч Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
2.280 €
Носивост 1000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.09 м Капацитет на батерија 465 Ah
Година 2000 Километража 3153 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 0.2 м
Година 2010 Километража 3812 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
1.140 €
Носивост 2000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.66 м Капацитет на батерија 500 Ah
Година 2006 Километража 8966 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 8542 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м Должина на вилушка 1.25 м
Година 2013 Километража 3859 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се