Филтри -

Колички за комисионирање Kalmar

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Колички за комисионирање Kalmar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.45 м
Година 2023 Километража 530 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се