Филтри -

Колички за комисионирање Linde од Италија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Колички за комисионирање Linde од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Висина на подигање 1.57 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Висина на подигање 1.57 м
Година 2010 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 1100 кг Висина на подигање 4.93 м
Година 2004 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 1100 кг Висина на подигање 4.93 м
Година 2003 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.450 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.350 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2014 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.400 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.96 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.450 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се