Филтри -

Колички за комисионирање Magaziner

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Колички за комисионирање Magaziner

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 7.6 м Должина на вилушка 1 м
Година 2008 Километража 4446 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 2580 м/ч Сила
Германија, Berlin

Други марки во делот "Колички за комисионирање"

количка за комисионирање Jungheinrich ERE225 количка за комисионирање Jungheinrich ERE225 количка за комисионирање Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2017 Километража 2831 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 1200 кг
Година 2008 Километража 1253 м/ч Сила
Норвешка, Kristiansund N
Контактирајте го продавачот
2.280 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2019 Километража 653 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
количка за комисионирање Jungheinrich EKS 110 L 160 E
1
Контактирајте го продавачот
2.700 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.6 м
Година 2017 Километража 3019 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 1.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 25 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2017 Километража 77 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
13.300 €
Носивост 135 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.85 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2014 Километража 5079 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.73 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2017 Километража 2270 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.04 м
Година 2017 Километража 4791 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 1876 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 5582 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2007 Километража 6910 м/ч Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 4.87 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 4878 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
оштетен количка за комисионирање Jungheinrich ECE 225 | Baujahr 2008 | DEFEKT | оштетен количка за комисионирање Jungheinrich ECE 225 | Baujahr 2008 | DEFEKT |
2
Контактирајте го продавачот
600 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.125 м
Година 2008 Километража Сила
Германија, Eschenburg
количка за комисионирање Jungheinrich ECE 310
1
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.84 м
Година 2018 Километража 3768 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2006 Километража 214 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
аукција 100 €
Година 2002 Километража 8645 м/ч Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
595 €
Носивост 4000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 9728 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.97 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2015 Километража 3000 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7.73 м
Година 2017 Километража 259 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.66 м
Година 2015 Километража 1601 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Носивост 3300 кг
Година 2014 Километража 4164 м/ч Сила
Холандија, Vianen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи