Филтри -

Колички за комисионирање Mitsubishi

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Колички за комисионирање Mitsubishi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2010 Километража 1665 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2006 Километража 214 м/ч Сила
Франција, Senlis
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се