Филтри -

Колички за комисионирање Samag

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Колички за комисионирање Samag

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Носивост 1000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2012 Километража 433 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се