Филтри -

Колички за комисионирање Still од Германија

Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

99 огласа: Колички за комисионирање Still од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Носивост 850 кг
Година 2015 Километража 3626 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 520 мм
Година 2020 Километража 1684 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 520 мм
Година 2020 Километража 2730 м/ч Сила
Германија, Stuhr
количка за комисионирање Still EK-X24 количка за комисионирање Still EK-X24 количка за комисионирање Still EK-X24
3
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 1528 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.78 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2013 Километража 3757 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.080 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.22 м
Година 2012 Километража 3210 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
1.080 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.22 м
Година 2012 Километража 4377 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 520 мм
Година 2020 Километража 1721 м/ч Сила
Германија, Stuhr
количка за комисионирање Still CXS16/ERGOPICK
1
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 83 м/ч Сила
Германија, Stuhr
количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM
3
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 1669 м/ч Сила
Германија, Stuhr
количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM
3
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 1659 м/ч Сила
Германија, Stuhr
количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM
3
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 1022 м/ч Сила
Германија, Stuhr
количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM
3
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 2017 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
1.980 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2013 Километража 2150 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 1551 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Висина на подигање 1.2 м
Година 2018 Километража 3000 м/ч Сила
Германија, Saarbrucken
Контактирајте го продавачот
2.280 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2019 Километража 653 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2017 Километража 77 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7.73 м
Година 2017 Километража 259 м/ч Сила
Германија, Stuhr
количка за комисионирање Still OPX20
1
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 1649 м/ч Сила
Германија, Stuhr
количка за комисионирање Still OPX20/2390MM
1
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 520 мм
Година 2019 Километража 644 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 793 м/ч Сила
Германија, Stuhr
количка за комисионирање Still OPX20/1650MM количка за комисионирање Still OPX20/1650MM количка за комисионирање Still OPX20/1650MM
3
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 1206 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 1006 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 606 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи