Филтри -

Колички за комисионирање Yale

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Колички за комисионирање Yale

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 2500 кг
Година 2014 Километража 6346 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.22 м Должина на вилушка 1.18 м
Година 2011 Километража 960 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 0.78 м Должина на вилушка 1.16 м
Година 2016 Километража 3934 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2015 Километража 3553 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол стандард Капацитет на батерија 500 Ah
Година 2015 Километража 6779 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Должина на вилушка 2.35 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2016 Километража 77 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол стандард Должина на вилушка 2.36 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2015 Километража 4316 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол стандард Капацитет на батерија 465 Ah
Година 2012 Километража 7978 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се