Филтри -

Колички за комисионирање од Германија

Резултати од пребарување: 176 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

176 огласа: Колички за комисионирање од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 1.82 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 2676 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 520 мм
Година 2020 Километража 1684 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 520 мм
Година 2020 Километража 2730 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.44 м
Година 2017 Километража 6600 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 110 м Должина на вилушка 110 м
Година 06/2013 Километража 6700 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 6.3 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2010 Километража 5657 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 6.3 м
Година 2016 Километража 4983 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Носивост 1100 кг Гориво електро Висина на подигање 4.99 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2012 Километража Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 6.3 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2010 Километража 5555 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.05 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 2024 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
количка за комисионирање Still EK-X24 количка за комисионирање Still EK-X24 количка за комисионирање Still EK-X24
3
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 1528 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 5.6 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2013 Километража 416 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.78 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2013 Километража 3757 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.080 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.22 м
Година 2012 Километража 3210 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
4.740 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.67 м
Година 2016 Километража 83 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
1.080 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.22 м
Година 2012 Километража 4377 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2018 Километража Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2006 Километража 535 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 6.07 м Должина на вилушка 1 м
Година 2005 Километража 2898 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година 2007 Километража 9235 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 520 мм
Година 2020 Километража 1721 м/ч Сила
Германија, Stuhr
количка за комисионирање Still CXS16/ERGOPICK
1
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 83 м/ч Сила
Германија, Stuhr
количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM
3
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 1669 м/ч Сила
Германија, Stuhr
количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM
3
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 1659 м/ч Сила
Германија, Stuhr
количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM количка за комисионирање Still CX20/BATT.NEU/1450MM
3
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 1022 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 176 огласа
Прикажи