Филтри -

Колички за комисионирање од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Колички за комисионирање од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
количка за комисионирање Kalmar DCG140-600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.6 м
Година 2014 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
количка за комисионирање Jungheinrich ECE220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2006 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
количка за комисионирање Jungheinrich ECE310XL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 0.72 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
количка за комисионирање Jungheinrich KMS100ZG080-75-602DZ-SF
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.87 м
Година 1997 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
количка за комисионирање Linde K13
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1350 кг Гориво електро
Година 2001 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи