Филтри -

Машини за складирање Ameise

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Машини за складирање Ameise

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 125 €
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Белгија, Aye
Контактирајте го продавачот
4.444 € RON 22.120 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
496,10 € RON 2.469 RON
Рачен виљушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 0.2 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
3.938 € RON 19.600 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.242 € RON 21.110 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
465,70 € RON 2.318 RON
Рачен виљушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
нови ножичест палетар Ameise LLT 0.3 LLT 0.5 LLT 0.15 нови ножичест палетар Ameise LLT 0.3 LLT 0.5 LLT 0.15 нови ножичест палетар Ameise LLT 0.3 LLT 0.5 LLT 0.15
3
Контактирајте го продавачот
399,90 € RON 1.990 RON
Ножичест палетар
Носивост 150 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
палетен вилушкар Ameise PSE1.0 палетен вилушкар Ameise PSE1.0 палетен вилушкар Ameise PSE1.0
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Ширина на вилушки 550 мм
Година 2020 Километража 32 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
1.812 € RON 9.019 RON
Електричен палетар
Носивост 1100 кг Висина на подигање 0.19 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
2.420 € RON 12.040 RON
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
2.318 € RON 11.540 RON
Електричен палетар
Носивост 1300 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се